Başkasının iPhone Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

iPhone’unu takip etmek istediğiniz biri varsa bunu kolaylıkla onun telefona iPhone telefon takip programı yükleyerek yapabilirsiniz. Tabii alelade bir programla bunu yapabilmeniz mümkün değil. Bu yüzden size en iyi iPhone takip programı kategorisinde her daim ilk sıralarda gelen mSpy’ı tanıtacak ve nasıl kullanıldığını göstereceğiz.

mSpy’ın iPhone telefon takip ile toplayabildiği bilgileri ve sahip olduğu özellikleri kısaca şöyle tanıtabiliriz:

  • Arama Kayıları ve Rehber Kişileri

  • Metin Mesajları ve Anında Mesajlaşma Uygumaları (WhatsApp, Hangouts, Snapchat, Facebook, Snapchat, iMessage vb.)

  • Multimedya Dosyaları (Fotoğraflar ve Videolar)

  • GPS Konum ve Coğrafi Çevreleme

  • Keylogger ile Tuş Vuruşları Kaydetme

  • İnternet Geçmişi ve Sık Kullanılanlar

  • Yüklü Uygulamalar ve Cihaz Bilgileri

  • %100 Takip Edilmeden Çalışma

  • 7/24 Çalışan Müşteri Hizmetleri

mSpy’ın iPhone takip için sunduğu hizmetin bir kısmına böyle değinebiliriz. Ama mSpy ile tam olarak neye kavuşacağınızı görmek ve aboneliğinizi başlatmak için internet sitesini incelemeyi unutmayın.

Kurulum

mSpy biri jailbreakli diğeri jailbreaksiz olmak üzere iki farklı iPhone casus yazılım opsiyonuna sahip. Özellikle jailbreaksiz uygulama yükleme sizin için önemliyse bahsettiğimiz ikinci opsiyonu çok faydalı bulacağınızdan eminiz. Hatta jailbreaksiz iPhone casus yazılım ile takip yapmak için tek gerekenler takip edilecek cihazın iCloud yedeklemesinin açık olması ve iCloud kullanıcı adıyla şifresini bilmek.

Satın alınma işleminden sonra kuruluma başlayacağınız online kontrol panelinin gerekli bilgileri e-postanıza iletilecek. Sizi panele götürecek butona tıkladıktan sonra bu bilgilerle giriş yaptığınızda kuruluma geçmiş olacaksınız. Takip etmek istediğiniz cihazın elinizde hazır olması da önemli.

Eğer jailbreaksiz uygulama yükleme ile iPhone takip yapmak istiyorsanız “jailbreaksiz iPhone”, jailbreakli iPhone takip içinse “iPhone” seçeneğini işaretlemelisiniz.

Jailbreakli ve Jailbreaksiz iPhone Takip

Jailbreakli iPhone takip programı fiziksel olarak kurulmalı. İndirme için gereken bağlantı, nasıl indirileceği, nasıl kurulacağı ve kurulan uygulananın nasıl ayarlanıp aktif edileceğine dair rehberi kontrol panelinde görebileceksiniz. Ekran görüntüleriyle açıklanan basit adımlar sizi başından sonuna kadar götürecek.

Jailbreaksiz iPhone takip programı ise sizden yalnızca iCloud bilgilerini girmenizi isteyecek.

Jailbreak iPhone’un işletim sistemine müdahale ederek yönetici izinlerini açmaya, böylece daha geniş yetkiler isteyen işlemlerine yapılmasına ve uygulamaların yüklenmesine yarıyor. Sadece iPhone casus yazılım değil, diğer pek çok uygulamayı kullanmak için de yapılan bir işlem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *