iPhone Mesaj Hackleme Programı [2020]

iPhone dünyadaki en popüler akıllı cep telefonlarından biridir. iPhone ’un mevcut ve gelecekteki müşterileri, bu akıllı telefonu daha da yakından tanımak için her yeni güncellemeyi ya da yeni kısa yolu ve tavsiyeyi merakla bekliyor.

 

Aralarından iPhone ’un da bulunduğu akıllı telefonlar günlük hayatınızı çok ama çok daha kolay bir hale getiren olumlu birçok özelliğe sahip olsa da, bunun da olumsuz bir yanı olabilir.

Yalnızca izin verirseniz ortaya çıkabilecek bu olumsuzluklar, akıllı telefonların sağladığı bütün faydaları bir anda sıfıra indirebilir. Ve böyle bir şeyin olması için gerçekten de buna izin vermemelisiniz. Apple ’ın iPhone ’u sayesinde dünya çapında elde ettiği popülerlik şüphesiz kazar ya da haksız yere elde edilmedi. Apple bugün en ünlü markalardan biri olmaya devam ediyor.

Bu cihazı kullandığım için özel hayatımı riske mi atıyorum?

Öyle olabilir, ama öyle olmak zorunda da değil. Telefon gerçekten de katıksız bir zeka ürünüdür ve kullanıcısı telefonla birlikte sunulan hemen hemen bütün opsiyonları kontrol edebilir. Şüphesiz, gizlilik de bu opsiyonlardan biridir. Sizi ve gizliliğinizi tehlikeye atabilecek tek şey, yine sizsiniz.

Birileri iPhone mesajları ma nasıl erişim sağlayabilir?

İlk olarak, telefonunuzu kimin yanında ve ne zaman bırakacağınız konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Başkalarının telefonunuza erişmesine izin vermek genellikle çok riskli bir durum yaratabilir. Bazen gerçekten güvendiğiniz insanlar bile özel hayatınıza burunlarını sokmak isteyebilir. Eğer telefonunuzu onların ellerine bırakırsanız, iCloud şifrenizi ve kullanıcı adınızı görebileceklerdir ve buna göre, telefonunuz üzerinde yer alan bütün içeriğe erişim sağlayabileceklerdir. Hem de sizin neler olduğundan haberiniz bile olmadan. Ayrıca, iCloud hesabını kimseyle asla paylaşmamalısınız. Eğer bunu yapıyorsanız, söz konusu bilgileri paylaştığınız kişinin iPhone mesajları nızı okuduğundan, fotoğraflarınızı incelediğinden ve herhangi bir anda konumunuzu kontrol ettiğinden hemen hemen emin olabilirsiniz.

Kendimi nasıl koruyabilirim?

Bunun pek çok yolu vardır ancak en güvenli yol iCloud hesap bilgilerinizi ve şifrenizi bir sır olarak saklamak ve bunlar hakkında kimseyle konuşmamaktır. Ve hiç bir zaman telefonunuzu yanınızdan ayırmayın. Bunun dışında, iPhone mesajları nızı, özellikle de sizi dışınızda kimsenin okumaması gerektiğini düşündüklerinizi, ara sıra silmeniz de iyi olacaktır. Sadece önlem olarak. Eğer birilerini hala iPhone mesajları nıza ve hesabınıza erişebildiğinden ve gizliliğinize tehdit oluşturduğundan şüpheleniyorsanız, o zaman vakit kaybetmeden şifrenizi değiştirin. Eğer kimin sizi takibe almaya çalıştığını bilmiyorsanız, o zaman Find my iPhone uygulamasını kullanın ve casusun konumunu belirleyin.

iPhone takibinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız telefon casus yazılımlarının nasıl çalıştığını araştırabilirsiniz. Telefon takip programları kötü amaçla da kullanılabilir ancak iPhone takip programının olumlu tarafı ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarını korumalarıdır.

iPhone takip programıyla hem iPhone mesajları hem arama kayıtları, WhatsApp, Snapchat, Viber, Skype, Line vb. sohbetleri, GPS konumu, paylaşılan video ve fotoğrafları, indirilmiş uygulamaları ve daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *