Çocuğunuza Bir iPhone Vermeli Misiniz? [2020]

iPhone’lar 2006 yılında Apple Kaliforniya’da tasarlanmış popüler taşınabilir cihazlardır. O zamanden beri uzun bir yol kat ettiler ve modern dünyanın en popüler mobil cihazı haline geldiler. Ama bu kadar popüler olmaları yüzünden, aslında ihtiyacı olmayan yeni nesiller de dahil pek çok insan onlardan birine sahip olmayı istiyor. iPhone’nun sunduğu fonksiyonellik herhangi bir gencin ihtiyaçlarının çok ötesinde. Diğer taraftan çocuğunuza bir iPhone’u neden verebileceğinize dair sebepler de var.

Bir iPhone’a sahip olmanın faydaları!

Çocuğunuz ergenlik hayatı için bir iPhone’a ihtiyacı olmayacak, ama bununla birlikte eğer bir iPhone’a sahip olursa çocuğunuzu takip etmenize imkan tanıyacak pek çok uygulamanın mevcut olduğu gerçeği de var. Bunların arasında en önemlisi, bütün ebeveynlere çocuklarının taşıdığı cihazları takip etme imkanını veren MSPY uygulaması. Ayrıca bunu yaparak çocuklarınızın güvenliğini arttıracaksınız.bir iphone cocuk

Fiyat

Yine de iPhone’ların hayli pahalı cihazlar olduğu ve hasar görmeye meyilli yapıya sahip oldukları gerçeği hala geçerliğini koruyor. Ancak bunun etkisi birçok yöntemle azaltılabilir. Her zaman popüler “bumper”lardan ve ekran koruyucularından satın alabilir, iPhone’nun oldukça uzun süre hasar almayacağından emin olabilirsiniz. Bu, eğer ileride satmaya karar verirseniz daha iyi bir fiyat almanızı garantileyecektir.

Diğer faktörler

Eğer sonuç olarak çocuğunuza bir iPhone almaya karar verdiyseniz, cihazın çalınabileceği gerçeğini anlamanız gerekiyor, bunun yaşanmadığından da emin olmanızı sağlayan pek çok yöntem bulunmakta. İnternette bulunabilecek bir sürü alternatifi olsa da “Find My iPhone” uygulaması bunun gibi durumlarda oldukça iyi çalışmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *