iPhone casus yazılım hızlı ve sorunsuz nasıl yüklenir

İzlediğimiz ve okuduğumuz onlarca haber, duyduğumuz ve şahit olduğumuz olaylar etrafımıza olan güvenimizi fazlasıyla sarstı. Okuldan eve zamanında gelmeyen çocuklar veya telefonuna cevap vermeyen eşler aklımıza hemen en kötü senaryoları getiriyor. iPhone casus yazılım ise kontrolü tekrar elimize almamızı sağlayarak bu güveni baştan inşa etmemizi sağlayabilir.

Hepimiz artık neden iPhone takip programı kullanmamızın gerektiğini biliyoruz. Asıl sorunsa etkili bir uygulama bulmak ve kurulumu en hızlı, sorunsuz şekilde nasıl halledebileceğimizi öğrenmek.

iPhone Casus Yazılım Nasıl Bulunur?

Bir iPhone takip etme programı bulmak eskiden olduğu kadar zor değil. Sektörde yalnızca belli başlı birkaç tane iPhone casus programı var. Asıl merak ettiğimiz konu da elbette hangisinin en kolay ve hızlı kuruluma sahip olduğu.

Sen de diğer pek çok kişi gibi hemen kolayca iPhone takip programı indir. İndirmek istemiyor musun? İndirme gerektirmeyen, uzaktan kurulabilen sürümünü de kullanabilirsin.

mSpy, bu konuda açık ara en iyi iPhone telefon takip programı. Herhangi bir iPhone’u jailbreak olmadan, hatta indirme bile gerektirmeden tamamen uzaktan ayarlanarak izleyebiliyor.

 

Basic ve Premium Ücretleri Ne Kadar?

mSpy iki farklı iPhone telefon takip programı paketi sunmaktadır. Tercih ettiğiniz pakete göre ücretler ve sunulan özellikler değişir.

Standart:

 • 1 aylık 105.99 TL

Premium:

 • 1 aylık 247.99 TL

 • 3 aylık 423.00 TL (Aylık 141.33 TL)

 • 12 aylık 706.99 TL (Aylık 58.91 TL)

Standart pakette takip için gereken temel iPhone takip etme programı özellikleri mevcut. Premium pakette ise standart pakette bulunmayan gelişmiş özellikler sunuyor.

iPhone Casus Yazılım Ücretsiz Denenemiyor Mu?

Satın almadan önce denemek, özellikle kurulumun gerçekten hızlı ve sorunsuz olup olmadığını görmek için 7 günlük iPhone casus yazılım ücretsiz denemesinden yararlanabilirsiniz.

iPhone takip programı ücretsiz deneme süresini başlatmak için kısa bir form doldurmanız yeterli olacak.

 

mSpy Neleri Takip Edebilir?

Etkili ve jailbreak, hatta indirme gerektirmeyen bir iPhone kişi takip programı olarak mSpy şunları izleyebilir:

 • WhatsApp izleme

 • Arama takibi

 • Rehber izleme

 • Kısa mesajları okuma

 • İnternet geçmişi takibi

 • Etkinlik ve not takibi

 • Yüklü uygulamaları izleme

 • Kablosuz ağ takibi

Kayıp Telefonları Bulabilir Miyim?

En hızlı ve sorunsuz yüklenebildiği için yazımızda ele aldığımız jailbreaksiz mSpy ile konum tespiti yapılamamaktadır. Yalnızca bağlanılan kablosuz ağların isimlerini görebileceğiniz için sınırlı olarak cihazın yerine dair genel bir bilgi edinebilirsiniz.

GPS takibi gibi konum tespit özelliklerini kullanmak isterseniz mSpy’ın jailbreakli sürümünü tercih edebilirsiniz. Bu sürümü kullanmanız için cihaza jailbreak yapmalı veya cihaz halihazırda jailbreakli olmalı. Ayrıca izleyeceğiniz cihaza program indirmeniz ve yüklemeniz gerekecek.

En Hızlı ve Sorunsuz Nasıl Yüklenir?

mSpy telefon takip programı iPhone telefonlara uzaktan kurulabiliyor. Hatta takip etmek istediğiniz telefona ve kendi telefonunuza, bilgisayarınıza herhangi bir program indirmenize bile gerek yok. Tek ihtiyacınız olan şey izleyeceğiniz cihazın ekli olduğu iCloud hesabının kullanıcı adı ile şifresini bilmek ve cihazda iCloud yedeklemesinin açık olması.

 1. Ödeme tamamlandığında, sipariş formunda belirttiğiniz e-posta adresine size özel kontrol panelinin giriş adresi ve bilgileri gönderilecek. Bu bilgilerle kontrol paneline girin.iphone casus yazılım giriş

 2. Kontrol paneline girer girmez hangi cihaza kurulum yapmak istediğiniz sorulacak. Buradan Jailbreaksiz iPhone seçeneğiyle devam edin.

 3. Sıradaki adımda iCloud hesabının Apple ID (kullanıcı adı) ve şifresini gireceksiniz. Kutucukların altındaki şifre kaydetmenin yanına tik koymayı unutmayın. Şifre kutucuğunun yanındaki yeşil butona tıklayarak devam edebilirsiniz.iphone casus yazılım icloud kullanıcı adı ve şifre

 4. Bilgileri doğru girdiyseniz sayfanın altında iCloud hesabına bağlı bütün cihazlar listelenecek. Buradan takip etmek istediğiniz cihazı seçerek aşağıdaki yeşil butona tıklayın.cihaz seçimi iphone casus yazılım

 5. Hepsi bu kadar! iPhone takip programı kısa süre içerisinde cihazdaki verileri kontrol panelinde göstermeye başlayacak. Daha önceden iCloud’da depolanan veriler varsa onları da görebileceksiniz.

iCloud Yedeklemesi Kapalıysa

iCloud yedeklemesini açmak için cihazın ayarlarına girerek ilk sırada yer alan Apple kimliğine (iCloud hesap sahibinin kullanıcı adı) dokunun. Karşınıza gelecek yeni menüden iCloud’a bastığınızda iCloud Yedekleme adında başka bir seçeneğin olduğu menüyü göreceksiniz. Buraya basarak yedeklemeyi açabilirsiniz.iphone casus yazılım yedekleme

iphone casus yazılım yedekleme icloud

2 Adımlı Kimlik Doğrulaması Açıksa

Cihazda 2 adımlı kimlik doğrulaması açıksa iPhone casus yazılım kurulumu için kurulum sırasında telefonda görülecek doğrulama kodunu girmeniz gerekecek. Her ihtimale karşı cihazı elinizde hazır bulundurmanız iyi olacaktır.

Kimleri iPhone Casus Yazılım ile İzleyebilirim?

mSpy ve diğer iPhone takip etme programı alternatifleri tamamen yasal kullanım amacıyla satılmaktadır. Siz de yasal olarak takip etme hakkınızın olduğu herkesi, hiçbir kısıtlama olmadan izleyebilirsiniz. iOS sürümü veya cihaz numarası fark etmemektedir.

Henüz reşit olmamış, ekonomik olarak size bağımlı olarak yaşayan çocuklarınızı yasal olarak izleyebilirsiniz. Eşinizin veya sevgilinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsanız, yazılımı kullanarak gizli takip yaparken yasaları çiğnememeye dikkat etmelisiniz. Size ait bir telefona uygulamayı kurup diğer kişinin kullanmasını sağlayarak izleme yapabilirsiniz. Bazı durumlarda yine cihaz sahibini bu durumdan haberdar etmeniz gerekebilir.

Yasaları çiğnemediğinizden emin olmak için bir hukuk danışmanından bilgi almanızı öneririz.

Telefonu Hediye Etmek İstiyorum, iPhone Casus Yazılım Kurabilir Miyim?

Hediye edilecek telefonun kendi ilk kurulumunu yapıp bir iCloud hesabına bağlamak ve yukarıdaki şekilde iPhone casus yazılım kurmak sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Cihaz teknik olarak size ait olacaktır, ama bahsettiğimiz yasal sınırlamalara dikkat etmeyi unutmamalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *