iPhone İçin Jailbreaksiz Uygulama Yükleme [2020]

Jailbreaksiz iPhone’lara dışarıdan uygulama yüklemek için çeşitli rehberler mevcut; ama iPhone takip programı yüklemek bundan biraz daha farklı. Jailbreaksiz uygulama yükleme adımlarıyla iPhone casus yazılım yüklemek isteyen kişiler için en iyive en uygun fiyatlı alternatiflerden olan mSpy’ın nasıl kullanılabileceğini anlatacağız.

mSpy kullanıcı dostu, aynı zamanda profesyonel çözümler sunan bir casu yazılım olarak ün salmıştır. Uzun süredir ebeveynler ve şirketlerin yoğun olarak tercih ettikleri mSpy’ın kurulumunun en kolay olduğu ürünüyse jailbreaksiz iPhone casus programı. Jailbreakli sürüme göre bazı özellikleri eksik olsa da şunlar gibi pek çok temel iPhone takip özelliğine sahip:

  • Arama takibi

  • Rehber görüntüleme

  • SMS takibi

  • WhatsApp takibi ve iMessage takibi

  • Etkinlik, not takibi

  • İnternet siteleri takibi

  • Kablosuz ağlar ve yüklü uygulama bilgileri

Jailbreaksiz uygulama yükleme ile elde edebileceğiniz mSpy iPhone casus yazılım tarafından sunulan bütün özellikleri kendi internet sitesindeki satın alma ve jailbreaksiz mSpy sayfalarından öğrenebilirsiniz.

mSpy ile iPhone Takip

mSpy’ın jailbreaksiz uygulaması sayesinde bütün iOS sürümlerinde iPhone takip yapılabilmektedir. Aslında bütün gerekli olan şey mSpy’ı satın almak ve takip edeceğiniz telefonun iCloud yedeklemesini açarak, iCloud bilgilerini mSpy kontrol paneline girmek.

mSpy’ı satın alın: mSpy’ın internet sitesini ziyaret edip satın alma sayfasından farklı abonelikleri ve jailbreaksiz özellikleri inceleyerek kredi kartı gibi yöntemlerden biriyle satın alabilirsiniz.

iCloud Yedeklemesini Açın: Takip etmek istediğiniz telefonu elinize alıp ayarlarına girerek iCloud bölümünü bulmalısınız. Burada otomatik yedeklemeyi açmak ve hangi uygulamaların yedekleneceğini seçmek için ayarlar bulunuyor. Bunların hepsini aktif etmelisiniz. Cihazda zaten yedekleme açıksa ayarlara ellemenize gerek yoktur. Eğer ilerleyen günlerde yedekleme kapanırsa iPhone takip programı tekrar açılana kadar çalışmayacaktır.

mSpy ile takip edilecek telefonu eşleştirin: mSpy’ın iPhone takip programı tarafından toplanan aktiviteleri kontrol panelinden görebilmek için takip edeceğiniz telefonla eşleştirmelisiniz. Bunun için öncelikle satın alma sonrasında gönderilen e-postayı açarak bulacağınız bilgilerle kontrol paneline girmelisiniz. Henüz aktif edilmiş bir Android veya iPhone casus programı olmadığı için kurulum seçenekleriyle karşılaşacaksınız. “Jailbreaksiz iPhone” seçeneği ile devam ettiğinizde sizden takip etmek istediğiniz telefonun iCloud bilgileri istenecek. Eğer bu bilgilere sahip değilseniz mutlaka öğrenmeniz gerekiyor, yoksa takip işlemi başlamayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *