iPhone Mesajları Nasıl Takip Edilir? [2020]

Hiç kız arkadaşını, erkek arkadaşını ya da eşini kıskanan türden bir insan oldunuz mu? Sorununuzu çözmenize yardım edebilecek yığınla uygulama olduğunu öğrenmek sizi rahatlatacaktır. Bu yeni nesil casus uygulamalar bir kişininin başka bir kişinin iPhone’nunu büyük bir kolaylıkla izlemesine imkan vermektedir ve hepsinin en iyi yönü, kullanmaya başlamanın karmaşık olmamasıdır. Burada söylemek gereken diğer bir şeyse, etrafta size karşılığında hiçbir şey vermeden yalnızca paranızı alacak bir sürü sahte uygulamanın olduğu gerçeği, bu yüzden dikkatli olun.

Metin mesajları takibi

Casus uygulamalara iyi bir örnek teşkil eden uygulamalardan biri de mSpy. Bu yeni uygulama kategorisindeki diğer çoğu uygulama gibi başka bir iPhone’nun içindeki metin mesajları nı, hatta Facebook mesajlarını takip etme özelliğine sahip; ama bu, bu uygulamaların yapabileceği tek şey değil, metin mesajlarını takip etmelerinin yanı sıra Skype gibi diğer herhangi bir mesajlaşma istemcisini de takip edebilirler.iPhone-Mesajları-Okuma-Ayarları-2

Yükleme

Kullanıcıların büyük bir kısmı eğer bu metin mesajı takip uygulamalarının yüklemesi karmaşıksa, kullanmaya başlaması da karmaşık bir yazılımdır diye endişe edeceklerdir. Bu açıdan casus uygulamalar herhangi bir diğer 3 boyutlu oyunla aynı. Ama bununla birlikte mobil cihazınıza bir oyun yüklerken büyük ihtimalle hiçbir problemle karşılaşmadığınız gerçeği var. Aynı şey casus uygulamalar hakkında da söylenebilir, bu uygulamaların yüklenmesi en az Skype kadar kolaydır ve ortalama bir kullanıcı hiçbir sorunla karşılaşmayacaktır.

Erişim kolaylığı

Bu, Iphone casus uygulamalarını yaparken tasarımcı ekiplerin hedefledikleri bir şeydi. Hepsi uygulamaların çok fazla teknik bilgisi olmayan insanlar tarafından kullanılacağını, bu yüzden erişim kolaylığının ve iyi bir kullanıcı arayüzünün neredeyse mükemmel olması gerektiğini biliyordu. Söylemeye gerek bile yok bu durum söz konusu olduğunda uygulamalarını mükemmel bir başarıyla ortaya koydular.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *