iPhone Takip Programı İle Başkasının Mesajlarını Okuyun [2020]

Başkasının telefonundaki mesajları iPhone takip programı ile okumak yeri geldiğinde hayat kurtarıcı olabilir. Hele bu başkası çocuklarınız gibi değer verdiğiniz biriyse. Bu yazımızda sizlere piyasada bulabileceğiniz en iyi iPhone casus yazılım olmaya aday mSpy’ın jailbreakli ve jailbreaksiz uygulama yükleme seçenekleriyle nasıl uygun fiyatlı bir iPhone takip sunduğuna, kullanmaya nasıl başlayabileceğinize değineceğiz.

iPhone Takip Programı

mSpy’ı henüz duymadıysanız ve bir iPhone casus yazılım arıyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz demektir. Bunu telafi etmek için hemen casus yazılım piyasasının önce şirketlerinden mSpy’ın iPhone takip özelliklerine kısaca değinelim:

  • WhatsApp, iMessage, Facebook, Line, Viber, Tinder gibi mesajlaşma uygulamalarının takibi

  • Anahtar kelime uyarıları

  • Arama, SMS, e-posta takibi

  • Fotoğraf ve video takibi

  • GPS konum takibi ve konum uyarıları

  • İnternet geçmişi takibi

  • Takvim, notlar, görevler takibi

  • Rehber takibi

  • Tuş vuruşlarını kaydetme

mSpy’ın en güzel özelliklerinden bir diğeriyse temel iPhone casus programı özelliklerinin jailbreaksiz uygulama yükleme sonucunda da çalışabilmesi. Böylece cihazlara jailbreak yapmadan mSpy’ın birçok özelliğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hangi özelliklerin jailbreakli, hangilerinin jailbreaksiz cihazlarda çalıştığını ve özelliklerin tam listesiyle abonelik ücretlerini mSpy’ın internet sitesine giderek görebilirsiniz.

mSpy iPhone Casus Yazılım Kurulumu

mSpy iPhone casus yazılım kurulumuna geçmeden önce aboneliğinizi başlatmalısınız. mSpy’ın satın alma sayfasını ziyaret ettiyseniz çoktan görebileceğiniz farklı özelliklerin dahil olduğu paketler ve bazı özelliklerin yanında “Jailbreaksiz” ibaresi yer alıyor. Satın alma işlemini bu doğrultuda, ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tamamlamaya dikkat edin.

non-jailbreak iPhone takip programı

Satın alma sırasında iPhone takip veya Android takip seçimi yapmayacaksınız. Bu seçim bilgileri e-postayla gönderilecek panele girdikten sonra, ilk kurulum sırasında karşınıza çıkacak: Android, jailbreaksiz iPhone ve iPhone.

Jailbreakli mi, Jailbreaksiz Uygulama Yükleme mi?

Hangi tür mesajları takip etmek istediğiniz bu seçim sırasında önem taşıyacak. Örneğin SMS, WhatsApp ve iMessage takibi jailbreaksiz uygulama yükleme ile takip edilebiliyor. Ama diğer sohbet uygulamalarını da takip edebilmek için jailbreakli cihazlarda çalışan iPhone takip programı tercih edilmeli. Jailbreak için gereken bütün bilgileri kolaylıkla internetten bulabilirsiniz.

Kontrol panelinden tercihinizi yapıp devam ettiğinizde tercihinize bağlı olarak özel rehberlerle karşılaşacaksınız. Bu kurulum sırasında jailbreaksiz tercihi yaptıysanız takip edeceğiniz kişinin iCloud yedeklemesinin açık olması ve sizin iCloud bilgilerine sahip olmanız yeterken, iPhone seçeneği takip edeceğiniz kişinin telefonunu fiziksel olarak elinize alarak iPhone casus programı kurulumu yapmanızı gerektirecek. Kurulumdan sonra toplanan bilgiler bu kontrol panelinden görüntülenecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *