iPhone’da Snapchat Casusu Kullanmak

Snapchat dünyanın her yerindeki mobil cihazlar için geliştirilmiş popüler bir uygulamadır. Diğer herhangi bir anında mesajlaşma uygulamasıyla aynı olmasına rağmen, gönderilen fotoğrafların ve videoların yalnızca kullanıcının başlattığı sınırlı bir süre için görülebiliyor olması bu uyglamayı başarıya ulaştırdı. Bu yüzden dünyanın her yerindeki insanların bu anında mesajlaşma uygulamalarını takip etmek için tasarlanmış uygulamaları kullanmaya başlaması kulağa şaşırtıcı gelmiyor.

Snapchat casusunu nasıl kullanabilirsiniz?

Her şeyden önce, Snapchat casusu diye bir şey yok. Yine de birinin Snapchat uygulamasını takip edebilmenize yarayan uygulamalar bulunmakta. Basit bir internet araması sizi bu uygulamaların bulunabileceği yere yönlendirecektir. Bu uygulamalardan birinin adı mSpy ve başka insanların Snapchat’ini ve hatta metin mesajlarını takip etme niyetiyle yapılan iyi programlanmış uygulamaların başında geliyor.

Bu uygulamaların yüklenmesi zor mu?

Mobil bir cihaza sahip olduğunuz gerçeğini göz önünde bulundurarak, söylemeye gerek bile yok, nasıl kullanacağınızı biliyorsunuzdur, bu da büyük ihtimalle daha önce uygulamalar yüklediğiniz anlamına geliyor. Takip uygulamalarının markette bulunan diğerlerinden hiçbir farkı yok, yalnızca farklı bir hizmet sunuyorlar. O yüzden bu uygulamaların yüklenmesinin diğer herhangi bir uygulamanın yüklenmesi gibi olacağını varsaymak yerinde olacaktır ve ortalama teknik bilgiye sahip bir kullanıcı gayet rahat halledecektir.

Eski bir telefonum var, bu uygulamalar çalışacak mı?

snapchat-mesajları

İş buraya geldiğinde ilk olarak uygulamaların kendilerini ele almamız gerekir. Marketteki en çok donanıma aç uygulamalar oyunlar, bunun sebebi de 3 boyutlu oluşturma kullanmaları. Casus uygulamalarsa diğer taraftan bunu yapmıyorlar, kablosuz ağınızın antenini kullanmak dışında başka hiçbir şeye ihtiyaçları yok. Bu yüzden eski bir telefona sahip olsanız bile bu casus uygulamaları çalıştırabileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *