Jailbreak Yapmadan iPhone Telefona Takip Program Yükleme

mSpy, iPhone casus yazılım yükleme konusunda iki farklı seçeneğe sahip. mSpy hem jailbreakli hem de jailbreaksiz bir cihaza rahatlıkla kurulabiliyor. Ancak takip özelliklerinin değiştiği belirtelim.

Çünkü jailbreak işlemi telefona tam erişimi sağlarken, yapılmaması durumunda kısıtlı erişim söz konusu olmaktadır.

Jailbreak yapılmamış iPhone’larda takip özellikleri

Jailbreak yapılmış iPhone’larda takip özellikleri

WhatsAppJailbreak yapılmamış+
AramaViber, Tinder, Line, WeChat, Skype, Telegram
SMSE-posta
Tarama geçmişiFotoğraf, video
Kişi rehberiKonum
Wi-Fi ağlarıFacebook
Yüklü uygulamalarAlan sınırlama
Jailbreak olmadan yapılan takipler iCloud üzerinden gerçekleştirilmekte. Bu yüzden takip edilebilen özellikler iCloud’un sağlamış olduğu veriler ile sınırlı. Örnek olarak ifade edecek olursak, Jailbreak yapılmamış bir iPhone’da arama kayıtları görülebiliyor, WhatsApp uzaktan takip edilebiliyor iken konum bilgisine ulaşılamıyor. Apple ID ve iCloud şifresi gibi kullanıcı bilgilerine de ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer bu bilgilere sahipseniz hedef cihazda iCloud yedekleme daha önceden etkin hale getirilmiş ise, telefonu elinize bile almadan takibe başlayabilirsiniz. Şimdi yazılım nasıl kuruluyor, bakalım.

Jailbreaksiz (Jailbreak Yapmadan) iPhone Casus Yazılım Yükleme

  1. İzlenecek hedef cihazın iCloud yedeklemesini etkin hale getirin. Ayarlar → Apple ayarlar → iCloud → iCloud Yedekleme → iCloud Yedekleme’yi açın. 

iphone casus yazılım yükleme yedekleme aç

iphone casus yazılım yükleme yedekleme başlat

2. Takip edeceğiniz telefonun Apple ID (iCloud adını ve parolasını) bilmeniz gerekli. Bu bilgiler kurulumun 3. aşaması esnasında kullanılacak, bu hesaba bağlı cihazlardan birini seçtikten sonra iPhone uzaktan takip başlayacak, hedef cihazı izleyebileceksiniz.

iphone casus yazılım yükleme apple id

Dikkat! 2 faktörlü kimlik doğrulama etkin ise bu durumda lütfen onu kapatmak için gelecek uyarıları takip edin: 2 adımlı doğrulamayı, diğer adıyla 2 faktörlü kimlik doğrulamayı, kapatmak için Apple ID hesap sayfasında oturum açın (https://appleid.apple.com/). Güvenlik bölümünde Düzenle’ye dokunun, İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı Kapat seçeneğine basın.

2 faktörlü doğrulamayı devre dışı bırakamıyorsanız: Apple ID iOS> 10.3.3’te oluşturulduğunda Apple, sisteme dahil olarak 2 Faktör Kimlik Doğrulamasını kapatma seçeneğine yer vermez. Böyle bir durumda izlenen cihaza gönderilecek 6 haneli Doğrulama Kodu’nu almanız gerekli. 

Kodu göndermenizi isteyen bir mesaj gelecek. “Kod gönder” butonuna dokunun.

iphone casus yazılım yükleme send code

Telefonu elinize alın ve takip edilen cihaza İzin Ver’e basın.

Doğrulama Kodu Alın

Yukarıdaki uygun alana yazın ve Doğrula’ya basın.

iphone casus yazılım yükleme verification code

iphone casus yazılım yükleme verify

iphone casus yazılım yükleme cihaz değişikliği

Cihazı seçmenizin ardından Devam et (Proceed), yeşil butona, tıklayın ve bir “Tebrikler” ekranı açılacak. Finish’e tıklayın ve Dashboard (Kontrol Paneli) sayfası açılacak. 
iphone casus yazılım yükleme finish

iphone casus yazılım yükleme dashboard24 saat içinde yeni bilgiler gelmeye başlayacaktır.

Satın almak için tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *