Jailbreak Yapmadan WhatsApp Mesaj Takibi [2020]

Çocuklarınızın ve değer verdiğiniz kişilerin WhatsApp mesajlarını %100 fark edilmeden takip edebilmek için bir teknoloji uzmanı olmanıza gerek yok. mSpy iPhone takip programı ile iPhone jailbreaksiz olsa da tam, sorunsuz ve kolay şekilde korumak istediğiniz kişi her kim olursa olsun WhatsApp mesajlarını görüntüleyebileceksiniz.

mSpy casus yazılım teknolojisinde lider markalardan biri olarak iPhone takip için en kolay çözümlerden biri olan jailbreaksiz özellikleriyle göz dolduruyor. Whatsapp takibinin de içerisinde bulunduğu jailbreaksiz iPhone takip programı özelliklerinin bir kısmı şunlar:

 • WhatsApp takibi – Gönderilen ve alınan bütün mesajlar, kişiler, paylaşımlar…

 • Arama kayıtları takibi

 • Rehber takibi

 • SMS takibi

 • Etkinlik, not takibi

 • Wi-Fi ağları ve yüklü uygulamalar takibi

 • İnternet geçmişi

Üstelik bu özelliklerin hepsi sizi jailbreak olmadan program yükleme işleminden kurtararak sadece iCloud bilgileri ile çalışmaktadır.

mSpy’in jailbreaksiz iPhone takip sayfasını resmi internet sitesinin altındaki bağlantılar arasında bulabilir, satın alma sayfasına giderek jailbreakli ve jailbreaksiz özelliklerle abonelik paketlerini kıyaslayabilirsiniz.

fiyatlar iPhone jailbreaksiz

iPhone Jailbreaksiz Takip Kurulum ve Kullanım

Jailbreaksiz mSpy sizi iPhone jailbreaksiz program yükleme işlemlerinden de kurtarıyor. iCloud bilgileri basit birkaç adımı takip etmeniz yeterli:

 1. Takip edeceğiniz telefonun iCloud yedeklemesi bütün özellikler için açık olmalı. Açık değilse iPhone’un ayarlarına girip iCloud bölümünden kendiniz de açabilirsiniz. WhatsApp ve diğer seçeneklerin otomatik olarak yedekleneceğinden emin olun.

 2. Takip edeceğiniz telefonun iCloud giriş bilgilerine sahip olmalısınız. Jailbreaksiz iPhone takip iCloud yedeklemesi üzerinden çalışacağı, fiziksel kurulum yapılmadığı için bu bilgiler mecburi. iCloud bilgilerine sahip değilseniz öğrenmelisiniz.

 3. Eğer jailbreaksiz iPhone takip için abonelik paketlerinden birini satın aldıysanız içerisinde kullanıcı panelinin bilgilerinin olduğu bir e-posta çoktan elinize ulaşmıştır. iPhone jailbreaksiz takip programını yeni satın alacaksanız da kısa bir süre içerisinde e-posta gönderilecek. Buradaki bilgilerle kullanıcı paneline giriş yapmalısınız.

 4. Panelde karşınıza çıkacak seçeneklerden “jailbreaksiz iPhone” seçeneğine tıklamalısınız. Karşınıza gelecek yeni sayfada takip edeceğiniz kişinin iCloud kullanıcı adı ve şifresi istenecek. Bunları girdiğinizde kurulum tamamlanacak.

Bu adımları takip ettiğinizde jailreaksiz iPhone takip programı hemen çalışmaya başlayacak ve iCloud yedeklemesi sayesinde telefonda olan bitenleri kurulumun yapıldığı kullanıcı paneli üzerinden raporlayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *