Fark edilmeden diğer bir telefondaki SMS ’i nasıl okursunuz?

messages_imessages smsKısa mesajlar iletişim dünyasını değiştirdi. Ne kadar ilerlediğimiz bir hayli şaşırtıcı. Çevirmeli telefonlara sahip olduğumuz eski günleri hatırlar mısınız? Elbette zaman değişti zira bugün yalnızca kısa mesaj göndermekle kalmıyoruz, diğer insanların SMS mesajlarını bile takip edebiliyoruz. Telefonlarına hattı dinleme mobil telefonları kuran bir programa sahip kişilerin kısa mesajlarını takip edebilirsiniz.

SMS takibi için en etkili yol hangisi?

Piyasa, mobil telefonları takip etmek için casus yazılım programları ile dolu. Fiyatlar ve elbette nitelikler kayda değer şekilde değişiyor. Genellikle, orijinal hat dinleme casus yazılım ve daha eski ve daha yeni versiyonları da dahil mobil telefon yerleşimi uygulamalarının iki çeşidi vardır. İlk versiyonda bir diğer kişinin telefonu üzerinde takip ettiğiniz bütün uygulamalar SMS yoluyla kendi mobil telefonunuza gönderilir. Çoğu durumda daha iyi olan daha yeni versiyonlarında telefon üzerinde takip ettiğiniz bütün uygulamalar mailinize hiçbir masraf olmadan gelir.

Ayrıca, mSpy programı bilhassa SMS mesajlarını takip etmeniz açısından muhtemelen bir mobil telefon uygulaması için en iyi olanıdır. Her şeyden önce, bu uygulama sizi takip eden kişi için tamamıyla ‘görünmez’dir ve kısa mesajları uzak bir yerden okuyabilirsiniz. Kaç kere diğer insanların kısa mesajlarını kendi bilgisayarınızda okumak için casus kullanmak zorunda kaldığınız durumları düşünün ve bu şu anda en nihayetinde mümkün.

Hedeflediğiniz her hangi bir mobil telefona casusluk için uygulamalar kurduktan ve SMS mesajlarını takip ettikten sonra, bir kişinin başka birini yazdığı mesajın bilgisi hakikaten önemli. Eğer birisi hakkınızda kötü konuşuyorsa, artık bunu bilebilirsiniz veya çocuğunu söylememesi gereken şeyleri dile getiriyorsa bunu tespit edebilirsiniz, artık bu mesajları görebilirsiniz, onların çıktısın alabilirsiniz ve delil olarak gösterebilirsiniz. Çalışanınızın iş telefonunu kişisel ve özel amaçlar için kullandığından mı şüpheleniyorsunuz? Bunu şu şekilde tespit edin. İnsanlar başka birisinin duymasını istemediği gizli bir iletişim için SMS mesajları kullandıklarında, konuşma tamamlanır. Iphone üzerinde casusluk için yapılan uygulamalar ile birlikte, başkalarının ne yazdıklarını görmek için onları dikizlemek durumunda kalmayacaksınız. Uygulama uzak bir lokasyondan sizin dışınızda kimsenin bilgisi olmadan kısa mesajları takip etmenizi sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *