Bilgisayardan iPhone Mesajlarına Erişmek [2020]

bilgisayardan iPhone erişimBilgisayardan iPhone mesajlarına ve başka aktivitelerine ulaşmayı bir zaman önce aklımızdan bile geçmezdi. Ancak bugünlerde hemen hemen tüm cihazlar senkronize olabiliyor. Böylece iPhone ekranlarına kilitlenmeden tüm işlemleri bilgisayar ve laptop üzerinden de gerçekleşebiliyorsunuz.

Bilgisayardan iPhone aktivitelerine ulaşın

Piyasada Android işletim sistemini kullanan çoğu cihazın aksine iPhone iOS isimli farklı bir işletim sistemi kullanır. Bu işletim sistemi, her iPhone ’un sorunsuz ve kolayca çalışmasına katkıda bulunan en büyük faktörlerden biridir. Yalnızca iPhone ’lar için geliştirilen bu sistem, mümkün olan en yüksek hıza sahiptir, asla yavaşlamaz, asla takılmaz, asla dağılmaz ve size asla kötü bir sürpriz yapmaz. iOS kullanabileceğiniz en basit sistemdir çünkü sayısı minimuma indirilmiş çeşitli kurulum opsiyonları vardır ancak kullanıcıya ve içgüdüsel işletime göre kendini ayarlama özelliğine de sahiptir.
Bu çok özel karakteristiği sayesinde, bilgisayarınıza kurabileceğiniz ve bu iki cihaz arasında bağlantı kurulmasına izin veren bir programın yardımıyla bir bilgisayar ile telefona eksiksiz bir şekilde bağlanmak ve yine bilgisayar ile telefon üzerinden çeşitli işlemler gerçekleştirmek mümkündür.

Programın sunduğu özellikler

Haklısınız, daha önce bu fırsatı sunan bir sürü program tasarlandı ve söz konusu programlar bu işi gayet iyi bir şekilde yapıyordu ancak bu uygulama diğerlerinden daha özel olabilir. Söz konusu uygulama, bilgisayardan iPhone telefonunuzla her iki cihazın Wi-Fi bağlantısı sayesinde bağ kurmanızı sağlıyor ve kontak kişileri, SMS ile MMS mesajlarını saklayarak bunları bilgisayarınız üzerinde saklamanıza izin veriyor. Ayrıca, bilgisayardan iPhone arama yapabiliyorsunuz ve SMS ya da MMS mesajları gönderebiliyorsunuz. Ayrıca tüm bu işlemlerin hepsi kendi telefon numaranız ve kendi iPhone ’unuz üzerinden gerçekleştiriliyor. Ayrıca, kendi başınıza keşfedebileceğiz daha bir sürü seçenek daha var.

Bilgisayarınızı iPhone gibi kullanabilirsiniz

Bilgisayarınız üzerinden standart ya da jailbreak işlemi yapılmamış iPhone ’unuzdaki mesajlarınıza erişmenize izin veren programlardan birinin ismi HappyFingers’dır. Ancak elbette ki, mesajlara erişim bu programın sunduğu tek özellik değildir. HappyFingers daha başka pek çok opsiyonu ile tanınıyor, dolayısıyla hemen hemen her iPhone kullanıcısının onu en azından bir kez kullanmış olması o kadar da şaşırtıcı değil. iPhone ’ların gururlu sahipleri bazen bir uygulama indirmek, bir resim, video, Skype benzeri uygulamaları ya da cihazın üzerindeki başka dosyaları kaldırmak istediklerinde, eğer iTunes ya da bu türden programları kullanmayı bilmiyorlarsa, başlarını büyük belalara sokabiliyorlar.

Başka kullanıcılardan gelen değerlendirmeler, bu uygulamanın oldukça pratik olduğuna ve sunduğu yardımın çok işe yaradığına işaret ediyor. Negatif yorumlarla oldukça nadir karşılaşılıyor ve gerçekten de bu uygulama daha önce tarif edildiği gibi doğru şekilde çalışıyor. Eğer bilgisayardan iPhone mesajlarını göndermeyi hızlı ve kolay buluyorsanız, bu özelliğe sahip olan birçok iPhone kullanıcısı gibi, bu uygulama oldukça yüksek olan beklentilerinizi (çünkü birçok iPhone kullanıcısı gerçekten yüksek beklentilere sahiptir) karşılayarak yüzünüzü kara çıkarmayacaktır.

iPhone takip uygulamaları

iPhone takip programlarına gelince işlevlerinin biraz farklı olduğunu bilmeniz önemlidir. Telefon casus uygulamaları ile başkasının iPhone aktivitelerini izleme fırsatınız ortaya çıkar. Çocuğunuzun iPhone mesajlarını, yazışmaları, paylaşılan fotoğraf ve videoları, kullandığı uygulamaları bazen tehlike saklıyor olabiliyor. O yüzden istenmeyen sonuçları önlemek amacıyla iPhone takip programı kullanımına başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *