En İyi iPhone GPS Takipçisini Nasıl Seçebilirsiniz? [2020]

GPS takibiEğer iPhone yardımıyla birinin konumunu takip etmeye karar verdiyseniz, bunu yapmanın birçok yolu vardır. Şüphesiz bu metotlardan bazılarını zaten biliyorsunuzdur, ancak belki söz konusu metotların bu amaç için kullanılabileceğinin farkında olmayabilirsiniz.

Diğerleri içinse konum takibi daha önce hiç duymadıkları bir şey olsa da oldukça işlerine yarayabilecek bir hizmet olabilir. Hangi yöntemi tercih ederseniz edin, başarılı olmak için, biraz çaba sarf etmeniz ve bu işi nasıl yapacağınızı dikkatle düşünmeniz gerekecek. Hiçbir karar kolay değildir, dolayısıyla bu karar da kolay olmayacaktır.

iPhone ‘umu Bul uygulaması, en azından iPhone 3G, iPhone 3GS ya da daha yeni bir modele sahip olan herkes için, telefonun göreceli ya da detaylı konumuyla birlikte iPhone ’u (sizin iPhone ’unuzu) bulmaya izin verir. Bu metodun işe yaraması için, iPhone ’unuzun internet bağlantısının olması ya da cihazın en azından göreceli olarak iyi bir GSM sinyali ve / veya GSP sinyal kapsama alanında bulunması gerekmektedir.

iPhone takibinize başlamak için telefonunuzun cihazın konumunu talep üzerine göndermesini gerçekten istediğinizi onaylamak durumundasınız. Bu uygulama, öncelikli olarak telefonun çalındığı ya da kaybolduğu durumlar için piyasaya sürülmüştü ancak bu yöntem sayesinde diğer telefonları da izleyebileceğiniz açık bir şekilde görülüyor (ancak genellikle yakın olduğunuz insanların telefonlarını, çünkü bu sayede onlara kolaylıkla erişebilirsiniz). Bir başka kullanışlı özelliği ise eşzamanlı olarak birden fazla telefonu takip edebilmenizdir.

GPS konum belirleyicisi

Eğer tüm bunlar sizin için yeterli değilse ve ‘daha umut vaat eden’ bir şeyler arıyorsanız – İnternet üzerinden duyduğunuz ya da okuduğunuz diğer uygulamalar en yaygın şekilde klasik takip aplikasyonları olarak kullanılmaktadır. AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek uygulamalar bulunuyor ve bunlar size izin veren arkadaşlarınızın konumunu görmenize izin veriyor ancak bu yalnızca aynı uygulamayı kullanan kişiler için sunulan bir servis – bunun bir örneği FindMyFriends uygulamasıdır. Uygulamanın ana sayfasına erişim sağladığınızda, arkadaşlarınızın nerede olduğu size gösterilecektir (GPS konum belirleyicinin yardımıyla).

En iyi telefon takip uygulamaları arasında mSpy, Detectico ve Umobix uygulamaları yer alıyor. mSpy, kapsamlı izleme özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzü ile öne çıkıyor, çocukların ve çalışanların telefonlarını izlemek için ideal bir seçenek sunuyor. Detectico, herhangi bir telefon numarasının gerçek zamanlı konumunu izleyebilen güçlü bir araç olarak dikkat çekiyor. Umobix ise geniş kapsamlı izleme ve raporlama özellikleri ile ailelerin ve işletmelerin ihtiyaçlarını karşılıyor, çocukların ve çalışanların etkinliklerini takip etmeyi kolaylaştırıyor. Bu uygulamalar, kullanıcılarına etkili ve güvenilir telefon izleme çözümleri sunmaktadır.

Birçok ülkede takip edilen kişinin bilgisi dışında birini izlemeye almak yasal olmasa da, jailbreak işlemi yapılmış olan telefonlar üzerinde buna izin veren uygulamalarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Söz konusu yazılımlar, konu kurulum olduğundan daha fazla çaba gerektirir. Bu öncelikli olarak yasalar yüzünden sıklıkla sözü geçen bir mesele değildir, dolayısıyla hedef aldığı kişinin bilgisi dışında onu takip etmek isteyen kişiler bu aplikasyonları kendi başlarına araştırıp bulmak durumundadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *