Çocuğunuz İçin Doğru Bir Telefon Seçmek

çocuğunuz için telefonPiyasada çok fazla mobil cihaz var, öyle ki piyasanın aşırı doymuş olduğunu söylemek durumu anlatmaya yetersiz kalır. On iPhone, bir milyon Android cihazı ve bir düzine Windows cihazı olduğunu da hesaba katınca, seçim yapmak bütün ebeveynler için zor olabilir. Ancak iş buraya gelince kaygı duyan ebeveynlere yardımcı olacak birkaç kriter var. Bütün ebeveynlerin araması gereken ilk şey ebeveyn kontrolü için olan özellikler. İkinci şeyse, ebeveynlerin çocuklarının GPS konumlarını bilmesini sağlayacak bir özellik olabilir. Arama kriterleri sınırsız.

Ebeveyn kontrolü yapan telefon

Android cihazlar ebeveyn kontrolüyle gelmediği için, ebeveyn kontrolü cihaza sahip olduktan sonra yüklenebilir, gelgelelim yükleme işlemi bir parça teknik bilgi gerektirdiğinden bazı kullanıcılar için zor olabilir. iPhone’lar, diğer taraftan, önceden yüklenmiş entegre ebeveyn kontrolü özellikleriyle gelir (hatta Viber takibi bile dahil olarak). Konu cihazlarının çekirdek işletim sistemleri hakkında çok fazla şey bilmeyen insanlar olunca bunun yeterli bir artı olduğu görülecektir.

Takip uygulamaları

Günümüzün modern dünyasında mobil cihaz takip uygulamalarının varlığının yabancı bir şey olmadığı bilinen bir gerçek. Hem iPhone hem Android cihazların her ikisinin de bu uygulamaları desteklediğini bilmek sizi memnun edecektir. Ayrıca eğer çocuklarınızı takip etmek için MSPY uygulamasını yüklemeyi istediyseniz iPhone ve Android cihazların arasında bir tercih yapmanıza gerek olmayacak. Yalnız, Windows mobil cihazların bu tarz takip uygulamalarını desteklemediğini belirtmek önemli.

Sonuç

Cihazınızı ister dış görünüşüne ister performans tutkunu olmanıza göre seçiyor olun, çocuğunuz için bir mobil cihaz (telefon) seçtiğinizi anlamanız gerekir ve bunu yaparak, aynı zamanda bununla birlikte gelen bütün güvenlik yönlerini de anlamanız gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *