iPhone Cihaz Takip İçin Casus Yazılım [2020]

Son yıllarda pek çok ebeveynin ve şirketin kurtarıcısı olan iPhone takip programı kullanımı öğrenmenin, önemsediğiniz ne varsa koruma altına almanın vakti geldi. Hiçbir ön tecrübe gerekmeden ve büyük paralar harcamadan iPhone cihaz takip teknolojisini kullanmaya başlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey yazımızda sizleri bekliyor.

iPhone takip etme konusunda muazzam bir iş çıkaran, uygun fiyatına ve kullanım kolaylığına rağmen ileri seviye casus yazılım özelliklerine sahip mSpy’ı temel alacağız. iPhone takip etme dünyasına yeni atan kişilerden daha önce birkaç program kullanıp memnun kalmamış herkesi hayran bırakacak birçok özelliğe sahip:

  • Anında Mesajlaşma Takibi / WhatsApp, iMessage, Hangouts, Viber, Tinder, Snapchat…

  • GPS Üzerinden iPhone Telefon Takip

  • Arama ve Metin Mesajı Takibi

  • Fotoğraf ve Video Takibi

  • Rehber, Not, Takvim ve Görev Takibi

  • Keylogger

  • İnternet Gezinti Takibi

  • Yüklü Uygulamaları Görüntüleme

  • Arama, İnternet Sitesi ve Uygulama Engelleme

Burada verdiğimiz özelliklerin yalnızca bir kısmı. mSpy’ın internet sitesinden jailbreakli ve jailbreaksiz iPhone takip özelliklerinin tamamını görebilir, hemen abonelik paketlerinden birine üye olabilirsiniz.

iPhone Cihaz Takip Programının Kurulumu

mSpy iPhone takip programı kurulumu son derece basittir ve jailbreakli sürümü iOS6+, Android4+ çalıştıran cihazlarda kullanılabilir.

mSpy’ı satın aldığınızda kurulum ve iPhone takip etme için yararlanacağınız kullanıcı panelinin bilgileri gönderilecek. Bu panele girerek tercihinize göre iPhone veya jailbreaksiz iPhone’yi seçerek sıradaki adıma geçmelisiniz.

Jailbreaksiz iPhone cihaz takip programı seçildiyse sizden takip etmek istediğiniz kişinin iCloud kullanıcı adı ve şifresi istenecek. Bilgileri girdiğinizde, takip edeceğiniz cihazın iCloud yedeklemesi de açıksa takip hemen başlayacak.

iPhone seçeneği ise fiziksel kurulum ve jailbreak gerektiriyor. Jailbreak için internetten araştırma yapmak gerekecek; ama iPhone takip programı kurulum adımları için ekran görüntüleriyle dolu eksiksiz bir rehberle karşılaşacaksınız.

Jailbreakli ve Jailbreaksiz iPhone Takip Programı

Söz konusu mSpy’ın çok yönlü iPhone telefon takip programları olduğunda karşınızda hem jailbrekli hem de jailbreaksiz iPhone’lerde çalışabilecek uygulamalar bulunuyor.

Jailbreak, fabrikadan çıktığında çeşitli sınırlamalara sahip olan iPhone’lerin bu sınırlamalarının dışarıdan müdahaleyle kaldırılmasına deniyor. İnternetteki çeşitli rehberler yardımıyla iPhone cihaz takip için jailbreak’i rahatlıkla, kolaylıkla yapabilirsiniz.

Jailbreak sayesinde bütün iPhone takip özelliklerinin çalışabilmesi mümkün oluyor. Bütün temel özelliklere sahip olsa da bahsettiğimiz sınırlamalar yüzünden jailbreaksiz iPhone takip programı gelişmiş özelliklerden yoksun. mSpy’ın internet sitesinden özellikleri inceleyerek tercihinizi buna göre yapmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *