iPhone WhatsApp Casus Programı Nasıl Çalışır? [2020]

Karmaşık işlemleri, pahalı James Bond aparatları, özel dedektifler… Bunların hiçbirine ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken istediğiniz cihaza bir iPhone WhatsApp takip programı yüklemek, hepsi bu. Siz de bu uygun fiyatlı, kullanıcı dostu programların nasıl kullanıldığını öğrenerek kontrolü elinize alın.

WhatsApp takip programının iPhone için kullanımı

Artık iPhone da WhatsApp takip işlemlerinin kolayca gerçekleşebildiği telefonlardan. Programların cihazla sağlayacağı uyum sayesinde yapılan her şeyi kontrol panelinden görebileceksiniz. Hem de bu işlemi internetteki kontrol panelinden, ilk kurulum işlemi dışında hedef telefona elinizi bile sürmeniz gerekmeden yapabileceksiniz.

WhatsApp online takip iPhone telefonlarda nasıl çalışıyor gibi merak edilen diğer soruların cevaplarını almak için aşağıdaki bölümleri okuyabilirsiniz.

iPhone İçin WhatsApp Takip Programı Almak

iPhone WhatsApp takip programı

Sektörde online olarak kullanılabilen birçok iPhone için WhatsApp takip programı var. Bunların hepsi en kalitelisi olduğunu iddia etse de hepsinin gerçekten söyledikleri kadar iyi olması mümkün değil. Bu yüzden satın almadan önce araştırmanızı iyi yapmalısınız.

WhatsApp takip etme iPhone uygulamaları için normalde bulunan sınırlamaları aşmayı gerektirir. Bu yüzden uygulama mağazasında onları bulamazsınız. Kendi sitelerini ziyaret etmelisiniz.

Yapmanız gerekenleri şöyle sıralayabiliriz:

  1. Almayı düşündüğünüz programın internet sitesine girin, özellik paketlerini ve varsa şirket bilgilerini, sertifikalarını inceleyin.

  2. Özellik paketlerinden biri için uygun gördüğünüz abonelik planlarından birini seçerek devam edin.

  3. Kredi kartı bilgilerinizi girerek veya alternatif ödeme yöntemlerinden biriyle ödemeyi gerçekleştirin. Güvenilir şirketler yine güvenilir ödeme aracıları kullanacağı için bilgileriniz güvende olacaktır.

  4. Ödeme tamamlandıktan sonra iPhone WhatsApp online takip için gereken kontrol panelinin, yüklenecek programın ve ilgili diğer bilgilerin olduğu bir e-posta alacaksınız. Bu bilgileri kontrol paneline girin ve adım adım kurulum işlemini tamamlayın.

  5. Kontrol paneline girerek takibe başlayın. Hepsi bu kadar!

iPhone WhatsApp Takip Programı Hakkında Sık Sorulanlar

iPhone WhatsApp çevrimiçi takip yapılabilmesi için jailbreak şart mı?

Hayır, değil. Jailbreak’siz cihazlarda çalışabilen programlar var. Bunun için iCloud kullanıcı adına ve şifresine sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca telefonun iCloud yedeklemesi de açık olmalı. Programı yükleyip veya doğrudan kontrol paneline iCloud giriş bilgilerini yazarak takibe başlayabilirsiniz. Bu şekilde 3 ay öncesine kadar yapılmış bütün yazışmaları görebilirsiniz.

Diğer özellikler için veya iCloud bilgilerine sahip değilseniz jailbreak yapmanız gerekebilir.

Başkasının WhatsApp sohbetleri görülebiliyor mu?

WhatsApp takip iPhone telefonlarda eksiksiz bir şekilde yapılabiliyor. Hatta takip işleminin bel kemiğini mesajların oluşturduğunu söyleyebiliriz. iPhone WhatsApp konuşma geçmişi, sohbet edilen kişiler, telefon rehberi ve daha pek çok takip özelliğine sahip olabileceksiniz.

Takip programıyla WhatsApp çalınabilir mi?

WhatsApp çalma iPhone takip programı kullanılarak yapılması mümkün olan bir şey. Sonuçta kısa mesaj takibi ve keylogger gibi özellikler gelen mesajlardaki onay kodlarını size verebilir. Ama bütün sohbetleri ve paylaşımları görebileceğiniz için bunu yapmanıza gerek olacağını düşünmüyoruz. Buna ek olarak, yasal olarak izleme hakkına sahip olmadığınız birini izlemek veya herhangi bir hesabını çalmak yasalarla başınızı belaya sokacaktır.

Son görülme takibi yapılabilir mi?

Toplanan bütün verileri zaman damgalarıyla depolanır. Bu sayede kişilerin en son ne zaman mesaj attığını ve sohbetlerin ne kadar sürdüğünü bilebilirsiniz.

iPhone 6 WhatsApp takibi için ne yapmalıyım?

iPhone 6 WhatsApp takip etme işleminin temelde diğerlerinden farkı yoktur. İyi bir iPhone WhatsApp takip programı seçtiyseniz geniş uyumluluğa sahip olduğu için telefonu destekleyecektir. Eğer telefonun iOS sürümü desteklenen sürümler arasında yer almıyorsa her zaman iCloud takibini kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Peki ya ücretsiz deneme sürümü?

Kimse gerçekten işine yarayıp yaramayacağını bilmeden bir ürünü satın almak istemez. Siz de doğal olarak satın almadan önce iPhone WhatsApp takip programlarını denemek isteyebilirsiniz. Kendisine ve programına güvenen şirketler 7 günlük deneme sürümü verecektir. Mutlaka satın almadan önce, almayı düşündüğünüz programın müşteri hizmetlerine ücretsiz deneme olup olmadığını sorun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *